شنبه 10 مرداد 1394
کمينه   
DnnForge - NewsArticles
تاریخ: شنبه 23 شهریور 1392 نظرات: 0 نظر نمایش: 517 مرتبه تعداد امتیاز: 5   
خبرهایی از دادگستری کل استان اردبیل

خبرهایی از دادگستری کل استان اردبیل

 

- شخصی متولد1371 که با جعل عنوان و معرفی خود به عنوان مامور آب ، وارد منازل شده ، مرتکب جرم زنای به عنف می شد، درپی شکایت دو نفر از اهالی اردبیل درمهر و آبان ماه سال گذشته و درنهایت شناسایی و دستگیری و تشکیل پرونده قضایی و تحقیقات و رسیدگی لازم ، دردادگاه کیفری استان به قتل ازطریق دار آویختگی محکوم شده بود ، که به لحاظ قطعیت حکم صادره و تایید در دیوان عالی کشور و تنفیذ رییس قوه قضائیه ، حکم صادره اجرا و محکوم علیه درمحوطه زندان مرکزی اردبیل اعدام شد.
 
- دردومین نشست مشترک کمیته حقوقی و قضایی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان با کمیته قضایی و انتظامی مبارزه با موادمخدر دادگستری درسال جاری ، غلامعلی رضایی رییس کل دادگستری استان اردبیل با تاکید بر رسیدگی خارج از نوبت به پرونده های مرتبط با موادمخدر دراستان و صدوراحکام قاطع ،اجرای احکام مربوطه در زمان کوتاه پس ازدستگیری و درسریعترین زمان ممکن را ، تاثیرگزارتر و اثربخش دانست.
 
- به همت معاونت آموزش و تحقیقات دادگستری کل استان اردبیل و باحضور و سخنرانی دکتر سیدهادی سیدافقهی دیپلمات سابق و کارشناس برجسته سیاسی خاورمیانه ،نشستی تحت عنوان "بررسی تحولات منطقه" باشرکت قضات و کارمندان دادگستری برگزارشد.
دراین نشست علمــی ، مواردی منجمـله شاخصه های بیداری اسلامی دربیان مقام معظم رهبری ، انقلاب اسلامی ایران و بیداری اسلامی ، ارزش کشورها از دید آمریکا و غرب ، وضعیت آمریکا درمنطقه ، وهابیت ،آخرین وضعیت بیداری اسلامی درکشورهای عربی و تحولات سوریه مورد بررسی و تحلیل قرارگرفت.
 
- به همت معاونت اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اردبیل و به منظور همکاری در زمینه های آموزشی،تربیتی ،علمی و پژوهشی جهت تشویق و هدایت جامعه به ویژه نسل جوان به ورزش توام باترویج اعتقادات و باورهای دینی و صیانت و حمایت از ورزشکاران ، تفاهم نامه مشترک با اداره کل ورزش و جوانان استان منعقد شد.
 
- غلامعلی رضایی رییس کل دادگستری استان اردبیل درنشست صمیمی با اعضاء مردمی شوراهای حل اختلاف استان ، باتجلیل از ایثار و فداکاری اعضاء ، برتوجه بیش ازپیش به امرصلح و سازش درشوراها تاکیدکرد.
 
- درنشست مشترک فرماندهان انتظامی بابسیج مرکزاستان ، یوسف خدادادی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل ابتکار تهیه شناسنامه محلات را برای برنامه ریزی ، مهار و کنترل مجرمین و حتی شناسایی معتمدین محلی و استفاده ازآنهادرتصمیم گیری ها مفید وموثردانست.
دراین نشست بابررسی عوامل افزایش سرقت در منطقه ،تصمیمات لازم جهت پیشگیری ازجرایم اولویت داربه ویژه سرقت اتخاذگردید.
 
کد: 77313
نویسنده خبر: admin-ard admin-ard
 
تصاویر مرتبط
  • خبرهایی از دادگستری کل استان اردبیل
 
امتیاز بندی
فایل های مرتبط

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: